
Predsednik stranke Karl Erjavec je v ponedeljek, 7. julija, obiskal Postojno, kjer se je srečal z Desusovima kandidatoma za poslanca Stankom Markovčičem iz Postojne in Viljanom Slugo iz Sežane ter s člani in prijatelji DeSUSa. Prisotne je vljudnostno pozdravil tudi župan Občine Postojna Jernej Verbič.
Stanko Markovčič, po izobrazbi ekonomist, doma iz okolice Postojne, se je letos prvič podal na državnozborske volitve in je prepričan, da lahko Desus veliko prispeva k temu, da bi bil v slovenski družbi bolj v središču človek, ter da bi se okrepile temeljne vrednote, kot so solidarnost, vzajemnost in socialna pravičnost za vse generacije.
Viljan Sluga, ki je po izobrazbi pravnik, je v svojem programu med drugim poudaril predvsem pomen razvoja kmetijstva in podeželja. Prepričan je tudi, da je odločen boj proti korupciji bistven za nadaljnji razvoj naše države.
7.7.2014